ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/8/2020 - יום שלישי י"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הד"ר האמריקאי הפופולארי מחמט אוז במטה "איחוד הצלה" - צפו

הד"ר האמריקאי הפופולארי מחמט אוז במטה "איחוד הצלה" - צפו

מומחה הבריאות האמריקאי הפופולארי ד"ר מחמט אוז הגיע בשבוע שעבר לביקור וסיור מיוחד במטה ארגון רפואת החירום "איחוד הצלה" בירושלים, ד"ר אוז פגש את נשיא הארגון אלי ביר וכן מתנדבים יהודים וערבים מהארגון. האירוע נערך כחלק מביקור שאורגן לד"ר אוז בארץ על-ידי מרים ושלדון אדלסון ותורמים נוספים.

בעת ביקורו ב"איחוד הצלה", אמר ד"ר אוז: "השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת למתנדבים רכובים על אופנולנסים המסורים לשליחותם היא דבר מדהים. מעולם לא ראיתי דבר כזה. כל מה שמתנדבי הארגון זקוקים לו הוא אופנולנס וציוד רפואי - והם מסוגלים להציל חיים הרבה לפני האמבולנס". לאחר הביקור הבטיח ד"ר אוז לנשיא 'איחוד הצלה' מר אלי ביר: "אפעל לקדם את פעילות 'איחוד הצלה' ברחבי העולם".

ד"ר מחמט אוז - Dr. Oz, הינו מומחה הבריאות הפופולארי ביותר בארה"ב, ומהרופאים המכובדים בעולם ופרופסור מנתח בבית החולים New York Presbyterian hospital / אוניברסיטת קולומביה. התפרסם בזכות הפינה שהגיש בתוכניותיה של אופרה וינפרי, וכעת הוא מגיש את תוכנית האירוח היומית הפופולרית "המופע של ד"ר אוז" המשודרת ב-118 מדינות שונות, בהן ישראל (ערוץ הבריאות). בחודש יוני האחרון, זכתה התוכנית בפעם השלישית ברציפות בפרס ה"אמי" לתוכנית הטובה ביותר.

בארגון רפואת החירום 'איחוד הצלה' שהוקם בשנת 2006 ישנם למעלה מ-2000 מתנדבים - חובשים, פראמדיקים ורופאים שמגיעים במהירות באופנולנס או רכבם הפרטי ומעניקים טיפול רפואי ראשוני בכל מקרה רפואי, עד להגעת אמבולנס/ניידת טיפול נמרץ שמפנה את הנפגע/ים לבית החולים. הארגון פועל בישראל ובמדינות נוספות בעולם.

צילום: דוברות איחוד הצלה  יום ראשון כ"ח באב תשע"ג
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הד"ר האמריקאי הפופולארי מחמט אוז במטה "איחוד הצלה" - צפו