ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
8/8/2020 - שבת י"ח באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רמת-השרון: מעל ל-1500 השתתפו בפתיחת אירועי הקיץ - תמונות

רמת-השרון: מעל ל-1500 השתתפו בפתיחת אירועי הקיץ - תמונות

מעל ל-1500 משתתפים בפתיחת אירועי הקיץ שיזמה עיריית רמת-השרון לילדים ולמשפחה: השבוע פתחה העירייה את עונת הקיץ עם מגוון אירועים לילדים ולכל המשפחה בשני מתחמים- ביום שני 22/07 בפארק נווה-רעים וביום שלישי 23/07 בנווה גן. בעירייה התקבלו אין ספור תגובות מפרגנות מהמשתתפים, לאור מגוון האירועים שהסבו נחת גדולה להורים ולילדים.

בפארק נווה-רעים הועלה המופע המרתק של "רוי בוי"- מופע בידור מפתיע ומרתק שלקח את הילדוד'ס להרפתקה בג'ונגל. המופע עתיר האפקטים בשיתוף חיות אקזוטיות אמיתיות, זכתה לתגובות חמות ביותר מהילדים..וגם מההורים. בהמשך הופיעה מלכת הילדים האחת והיחידה- רינת גבאי במופע חדש, קצבי ומצחיק עם להיטי הילדים הגדולים של נעמי שמר, עוזי חיטמן ועוד בליווי יו-יו ושלוש רקדניות. את האירוע הנחה בכישרון רב, לא אחר מאשר שלומי לניאדו!. לא רק הילדים עשו "כיף חיים", שכן העירייה דאגה גם להורים ולפני כל מופע התקיימה הפעלת זומבה מקפיצה לילדים ולכל המשפחה עם ענת אשל. ביום שלישי 23/07 בנווה גן הועלה המופע של צ'יקצ'יק חברים- חגיגה מוסיקלית איכותית לילדים על חברות, אהבה ומה שבינהם. את האירוע הנחתה הגר אורן וגם שם נהנו הילדים מאווירת קיץ ייחודית ושמחה.

מחלקת התרבות והאירועים בעיריית רמת-השרון, בראשותו של אלי שגיא והצוות המסור שלו, דאגו השנה לילדים (וההורים) ברמת השרון, לקיץ גדוש באירועים. גובשה תוכנית פעילויות עשירה ומגוונת, שכוללת מופעים, קרקס פלורנטין, הפעלות זומבה, הצגות ועוד המון הפתעות. כל האירועים פתוחים לקהל ללא תשלום- תמשיכו לעקוב אחר הפרסומים באתר האינטרנט ובפייסבוק העירוני.

צילום: דוברות עיריית רמת השרון  יום שלישי ט"ז באב תשע"ג
 




© כל הזכויות שמורות לאתר 2525




למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רמת-השרון: מעל ל-1500 השתתפו בפתיחת אירועי הקיץ - תמונות